Цистатин С.

Тривалість виконання: 4 робочих днів
Визначення

Цистатин С - це білок-інгібітор, який безперервно виробляється всіма клітинами організму людини, які містять ядро. Білок має низьку молекулярну масу, через що нирки його легко фільтрують. Тому за показниками цистатину в крові можна визначати функції ниркової екскреції та клубочкової фільтрації.
 

Відхилення від норми

Підвищений рівень цистатину С може свідчити про ранню стадію ниркової недостатності, про запальні, автоімунні захворювання нирок. Також може бути ознакою і інших системних захворювань: інфаркту міокарда, серцевої недостатності, розсіяного склерозу та певних видів раку (колоректального). Рівень підвищується і в пацієнтів з нещодавно проведеним діалізом.

Коли призначають?

Тест призначають пацієнтам із хворобами нирок та після їх трансплантації для визначення видільної функції нирок. Цистатин С є маркером багатьох захворювань, наприклад прееклампсії вагітних, діабетичної нефропатії, атеросклерозу ниркових судин.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується лікарями для моніторингу ефективності фільтраційної здатності нирок та діагностики захворювань пов’язаних із цим процесом. 

Обов’язково! Для отримання точного результату потрібно здавати сечу суворо натщесерце, після 8-12 годин утримання від їжі.
 

660 грнЦіна у відділенні
594 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку