Вітамін А / ретинол.

Тривалість виконання: 12 робочих днів
Визначення

Вітамін А або ретинол – це жиророзчинний вітамін та антиоксидант, що потрібний організму для нормального зору, регенерації шкіри, формування кісток.

Через нестачу ретинолу в організмі може розвиватися гемералопія, пошкодження очей і сліпота. Надмірна кількість вітаміну А у  вагітних веде до розвитку патологій у плода.
 

Відхилення від норми

Підвищення концентрації в організмі свідчить про надмірне надходження даного вітаміну з продуктами харчування або медичними препаратами. В таких випадках він може накопичуватися у тканинах і чинити токсичний ефект.

Зниження рівня ретинолу: дефіцит вітаміну А, порушення його всмоктування або метаболізму, розвиток гіповітамінозу.

Коли призначають?

Дане дослідження призначають для діагностики гіповітамінозу вітаміну А, при курячій сліпоті, для визначення токсичності ретинолу, що викликається його надмірною концентрацією в організмі.
 

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується проходити людям як з профілактичною, так і з діагностичною метою задля запобігання дефіциту або надлишку вітаміну А.
 

1185 грнЦіна у відділенні
1067 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку