Групи аналізів

Вітамін D (Vitamin D total, 25-Hydroxyvitamin D)

Ціна: 395.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Вітамін D -  сукупність біологічно активних речовин, основна функція  яких полягає в забезпеченні засвоєння кальцію та фосфору в тонкому кишківнику, які надходять з продуктами харчування, також кальцифікації кістки, участі в регуляції розмноження клітин, синтезі гормонів. 25 гідроксикальциферол - основний метаболіт, який відображає сумарну концентрацію  вітаміну D в формах D3 та D2.


Відхилення від норми

Підвищений рівень свідчить про інтоксикацію вітаміном D, надмірну експозицію ультрафіолетового випромінювання.
Знижений рівень притаманний для: недостатнього споживання вітаміну D з їжею, нестачі сонячного світла, синдрому мальабсорбції, нефротичного синдрому, захворювань печінки, тиреотоксикозу, целіакії.


Коли призначають?

Дане дослідження використовується для діагностики гіповітамінозу та порушень кальцієвого обміну, при ознаках дефіциту вітаміну D, синдромі мальабсорбції, контролю лікування препаратами, що містять вітамін  D.


Рекомендації

Визначення рівня 25-гідроксивітаміну D  потрібно обов'язково проводити перед початком вживанням препаратів вітаміну  D.----------------------------------

ОНЛАЙН ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 
можливий у відділеннях у м. Львові по вул. Личаківська, 15,
вул. Шевченка, 16 та вул. Чупринки, 20

----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку