Вітамін Е / токоферол.

Тривалість виконання: 12 робочих днів
Визначення

Вітамін Е або токоферол – це жиророзчинний вітамін, що об’єднує в собі цілу групу із 8 різних речовин. Вітамін є потужним антиоксидантом, тому він надзвичайно потрібний для захисту мембран клітин від вільних радикалів, молекул, що чинять згубний вплив на організм людей.

Токоферол надходить в організм разом із продуктами харчування. Найбільше вітаміну Е знаходиться в рослинних оліях, пророщеному зерні, бобових, яйцях, горіхах, морській рибі, авокадо, листах салату.

Вважається, що токоферол попереджає розвиток злоякісних новоутворень та атеросклерозу.

Відхилення від норми

Підвищення рівня вітаміну Е: надмірне надходження з їжею, передозування препаратами токоферолу.

Зниження: порушення засвоєння, метаболізму, транспорту вітаміну Е в організмі, порушення утворення жовчі та її надходження в кишківник. Виникають розлади нервової, опорно-рухової системи, анемії, викидні, погіршується зір.

Коли призначають?

Дане дослідження призначають для діагностики дефіциту вітаміну Е як причини м'язових, нервових порушень, гемолізу, порушень перебігу вагітності, зору; для діагностики надлишку вітаміну Е при тромбоцитопатіях, порушеннях згортання крові.
 

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати з профілактичною метою, для виявлення рівня токоферолу в організмі та оцінки загального стану здоров’я.
 

1185 грнЦіна у відділенні
1067 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку