Вітамін Н / біотин.

Тривалість виконання: 12 робочих днів
Визначення

Вітамін B7 або біотин – це водорозчинний вітамін, який входить до складу багатьох ферментів, що регулюють обмін жирів та вуглеводів, проявляє інсуліноподібний ефект. Бере участь в синтезі гемоглобіну та глікогену, метаболізмі білків, підтримує нормальну функцію імунної системи та склад мікрофлори, важливий для нормальної роботи щитовидної залози. Підтримує роботу нервової системи, покращує стан шкіри, волосся і нігтів.

Відхилення від норми

Підвищення рівня біотину: прийом препаратів вітаміну B7, гемодіаліз.

Зниження рівня біотину: порушення травлення, прийом антибіотиків, зловживання алкоголем, голодування, спадкові порушення, хвороба Лейнера, вагітність ускладнена токсикозом.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для оцінки концентрації біотину в організмі, виявлення його дефіциту, причин неврологічних або дерматологічних розладів.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується проходити людям як з профілактичною, так і з діагностичною метою при симптомах гіповітамінозу біотину (онімінні, печінні шкіри, екземі, дерматиті, псоріазі), при анемії, високому рівні цукру в крові, для виявлення причини затримки в розвитку, зниженні м’язової маси в дітей.

1410 грнЦіна у відділенні
1269 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку