Вітамін В12 / кобаламін.

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Вітамін В12 - водорозчинний вітамін, необхідний для нормального формування клітин крові, та функціонування нервової системи. Відіграє важливу роль в синтезі нуклеїнових кислот. Ціанокобаламін надходить з їжею тваринного походження, в зелених овочах він відсутній. Всмоктується кишківником після зв'язування з  білком-глікопротеїном, який синтезується шлунком. Концентрація даного вітаміну в сироватці крові залежить від стану кишківника, синтезу білка-глікопротеїну та білка-переносника.

Відхилення від норми

Підвищений рівень говорить про: хронічну ниркову недостатність, захворювання печінки, моноцитарний лейкоз, підвищення рівня транскобаламіну, мієлолейкоз.
Зниження про: мегалобластну анемію, атрофічний гастрит, рак шлунка та тонкого кишківника, хронічний панкреатит, паразитарні захворювання, синдром мальабсорбції.

Коли призначають?

Визначення рівня вітамну В12 застосовується для диференційної діагностики макроцитарних анемій, захворювань ШКТ, профілактичних обстежень стану здоров'я вегетаріанців.

Рекомендації

Визначення рівня вітаміну В12 є важливим для профілактичного обстеження вегетаріанців.

225 грнЦіна у відділенні
203 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку