Комплексне обстеження та діагностика патології шийки матки
medis

Важлива інформація для жінок віком 20-50 років

Патологія шийки матки – одне з найбільш розповсюджених захворювань у жінок. Розрізняють, передракові стани та рак шийки матки. До передракових захворювань відносяться дисплазії епітелію шийки матки різного ступеня важкості. Підступність цих захворювань в тому, що вони часто протікають безсимптомно, а поява симптомів можлива на пізніх стадіях захворювання, тому надзвичайно важливим є раннє встановлення діагнозу та призначення ефективного лікування.

 

1. Запишись на прийом

2. Пройди комплексне обстеження та консультацію спеціаліста

3. Здай необхідні аналізи

4. Отримай своєчасний та точний результат

Що входить у комплексний скринінг патології шийки матки:

  • Комплексне гінекологічне обстеження та консультація (огляд та пальпація в гінекологічному кріслі)
  • Цитологічне дослідження слизової шийки матки та цервікального каналу 
  • Дослідження методом ПЛР (СКРИН) на вірус папіломи людини високоонкогенних штамів (16,18 тип)
  • Спеціальний забір біоматеріалу 

Загальна вартість обстежень
967 грн
Вартість комплексного обстеження:
870 грн
акушер-гінеколог Гресько Тетяна Миколаївна
Гресько Тетяна Миколаївна фото

Гресько Тетяна Миколаївна

Акушер-гінеколог

Проводить консультування з питань планування сім'ї та шлюбу, підбір контрацептивних засобів. Займається комплексним обстеженням для профілактики раку шийки матки та молочних залоз, раннє виявлення передракових захворювань шийки матки та молочних залоз.

0 800 50 17 50

Пройти обстеження по програмі «Комплексний скринінг патології шийки матки» можна за попереднім записом в Діагностичному центрі ПП «Медіс»

м. Львів, вул. Некрасова 35В

0 800 50 17 50

Серед гінекологічних захворювань у жінок репродуктивного віку патологія шийки матки посідає друге місце після запальних процесів, а рак шийки матки, на сьогоднішній день, є найбільш розповсюдженим онкологічним захворюванням жіночих статевих органів. Розрізняють передракові стани та рак шийки матки. До передракових процесів шийки матки належать епітеліальна дисплазія різного ступеня, лейкоплакія та аденоматоз (наявність ділянок циліндричного епітелію на епітелії піхви) з проявами атипії епітелію. Дисплазія епітелію становить 15–18 % загальної кількості патологічних процесів шийки матки. Залежно від перебігу патологічного процесу розрізняють епітеліальну дисплазію слабковираженого, помірного та тяжкого ступеня. У хворих з епітеліальною дисплазією, як правило, скарг не виникає. Іноді можливі кров’янисті виділення зі статевих шляхів, білі, біль внизу живота та в поперековій ділянці. Під час візуального обстеження шийки матки можна виявити ознаки ектопії, ектропіону, гіпертрофії або лейкоплакії. Комплексне обстеження охоплює розширену кольпоскопію, цитологічне, гістологічне дослідження, а також дослідження щодо основних видів сексуально-трансмісивних інфекцій (захворювань, що передаються статевим шляхом), і визначення стану ендокринної (функція яєчників) та імунної систем. Скринінг-діагностика преінвазивних і ранніх інвазивних захворювань шийки матки проводиться шляхом цитологічного дослідження мазка за Папаніколау (точність діагностики становить 85 %). Підступність передракових захворювань полягає в тому, що вони часто протікають безсимптомно, а поява симптомів може спостерігатися на пізніх стадіях захворювання. Передракові захворювання пов’язані з репродуктивною функцією жінки: ерозії, дисплазії та поліпи шийки матки, доброякісні пухлини яйників часто стають причиною безпліддя та в подальшому розвитку – онкологічних захворювань. Тому в підході до захворювань шийки матки дуже важливі своєчасна діагностика і раціональне лікування.