COVID-19 (експрес-тест)

експрес-тест коронавірусу COVID-19

Інформація щодо діагностики коронавірусу

У зв’язку з можливістю проведення діагностики на COVID-19 приватними лабораторіями, ми розпочинаємо тестування на Антитіла IgG та IgM до коронавірусу COVID-19 (NCV, 2019-nCoV, SARS-CoV-2) CITO-тест, якісно. Для аналізу беремо капілярну кров з пальця.

Даний аналіз буде проводитись ВИКЛЮЧНО за попереднім записом 

та лише на відділенні МеДіС по вул. Личаківській, 15.

 ЯК ПРОЙТИ ТЕСТУВАННЯ?

 1. Залишити заявку на гарячій лінії 0 800 50 17 50 (лінія працює 24/7, але залишені заявки обробляються з 9:00 до 18:00).
 2. Дочекатись дзвінка нашого адміністратора та обговорити всі деталі візиту.
 3. Завантажити скерування на дослідження (формат ПДФ та формат WORD), заповнити його у частині “Інформація про пацієнта”, а також бажано вписати у графі "Лікар" прізвище свого сімейного лікаря та його контактний номер телефону. Надіслати заповнене скерування на адресу: Radeykoyulia1600@gmail.com або надрукувати скерування у 2-ох екземплярах та принести з собою.
 4. Прийти у визначений час у відділення по вул. Личаківській, 15, маючи з собою ПАСПОРТ (це обов’язково!) та 2 примірники скерування.

ОПЛАТА

Оплата за банківськими реквізитами:
IBAN: UA 513510050000026002284127900 в АТ “УКРСИББАНК”
ЄДРПОУ 30203135
Призначення платежу (обов’язково): від П.І.Б.пацієнта за обстеження без ПДВ.
Вартість: 800 грн (забір включено у вартість, знижки не діють).

ОСОБЛИВІ УМОВИ

 • Під час візиту ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно бути у масці.
 • Вхід у приміщення виключно по запису, лише по одній людині, щоб уникнути скупчення пацієнтів. Завдяки попередньому запису також не будуть утворюватись черги.
 • Відділення підготовлене спеціально до забору аналізів на коронавірус із дотриманням всіх необхідних заходів безпеки. Інші аналізи на даному відділенні не проводяться.
 • Пацієнтів із симптомами ГРВІ, високою температурою та кашлем просимо утриматись від візиту до лабораторії - залишаємо за собою право відмовити у послузі, якщо на момент візиту будуть виявлені такі ознаки.
 • Пацієнтів, які повернулись з-за кордону та/або мали контакт із підтвердженими випадками захворювання на коронавірус просимо залишатись на самоізоляції протягом 14 днів та не порушувати правил. Якщо після закінчення цього періоду не проявились симптоми, тоді запрошуємо до запису на діагностику.
 • Тривалість візиту одного пацієнта - 30 хв, графік проведення забору - з 8:00 до 12:00 год.
 • Заявки обробляються з 9 до 18 год.

Якщо результат тестування позитивний: дані про пацієнта та копію результатів тестування ми передаємо у Центр громадського здоров'я України та повідомляємо усі відповідні державні органи.

Якщо результат тестування негативний: необхідно і надалі дотримуватись усіх правил карантину, рекомендацій МОЗ та ВООЗ. 

Метод експрес-тестування НЕ Є 100% достовірним і використовується лише зі скринінговою метою.
Він може бути як хибнонегативним, так і хибнопозитивним.
Для підтвердження чи спростування факту інфікування SARS-COV-2 необхідно проводити
тестування методом ПЛР.

Всі деталі Ви зможете з'ясувати під час обговорення візиту із нашим адміністратором. 

Тестування проводиться відповідно до процедури, затвердженої МОЗ України Наказ МОЗ України від 28.03.2020 № 722 «Організація надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19)»