COVID-19 (ІФА)

 

Наша медична лабораторія «МеДіС» завжди була, є і залишається Вашим надійним помічником на шляху до здоров’я! Враховуючи актуальні тенденції у сфері лабораторної діагностики, ми впровадили нові дослідження для діагностики імунітету до коронавірусу COVID-19:

  • Коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19), антитіла IgM, методом ІФА
  • Коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19), антитіла IgG, методом ІФА
  • Комплекс № 90 «Діагностика коронавірусу COVID-19, сумарні антитіла IgG та IgM»

Дослідження коронавірусу методом ІФА (імуно-ферментного аналізу) вказує нам на наявність антитіл, які з’являються в організмі людини при зіткненні з вірусом.

Виявлення антитіл класу «М» сигналізує про гострий перебіг захворювання в даний момент, і починають вироблятись на 5-7 день після початку захворювання. А наявність антитіл класу «G» вказує на те, що людина вже перехворіла. 

Останнім часом все частіше виявляють випадки перебігу захворювання в легкій формі, коли людина має грипоподібні симптоми і не звертається за медичною допомогою. Тому доцільно здавати аналізи на виявлення антитіл IgM та IgG комплексно, оскільки при цьому можна отримати відповіді на запитання, чи є у організмі людини антитіла, чи перенесла вона вірус, чи сформувався імунітет, а також чи долікований коронавірус, якщо мова йде про пацієнта після лікування.

Проте, нагадуємо, що стандартом для встановлення діагнозу COVID-19 від Всесвітньої організації охорони здоров’я є метод ПЛР, тож при позитивному результаті аналізу на антитіла IgM варто провести додатково ПЛР діагностику.

Діагностика коронавірусу методом ІФА
проводиться у всіх відділеннях мережі «МеДіС»

Матеріал для дослідження: венозна кров.

Вартість досліджень:

Коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19), антитіла IgM, методом ІФА - 500 грн


Коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19), антитіла IgG, методом ІФА - 500 грн


Комплекс № 90 «Діагностика коронавірусу COVID-19, сумарні антитіла IgG та IgM» (знижка у комплексі 25%) - 750 грн


 МеДіС - Щастя Бути Здоровим!