COVID-19 (ПЛР)

діагностика коронавірусу COVID-19Коронавірус 2019-nCoV, якісне визначення РНК методом ПЛР

Повідомляємо про відновлення прийому біоматеріалу для дослідження "Коронавірус 2019-nCoV, якісне визначення РНК методом ПЛР".

Даний аналіз буде проводитись ВИКЛЮЧНО за попереднім записом та лише на відділеннях МеДіС по вул. Личаківській, 15 та по вул. Шевченка, 16.

Ми підготували два можливі сценарії обстеження:

    - пацієнт самостійно проходить ПЛР-тестування у окремому відділенні і ми робимо забір
    - на запит лікаря видаємо транспортний контейнер 

 

Сценарій 1ЯК ПРОЙТИ ТЕСТУВАННЯ ПАЦІЄНТОВІ?

   1. Залишити заявку на гарячій лінії 0 800 50 17 50 (лінія працює 24/7, але залишені заявки обробляються з 9:00 до 18:00).
   2. Дочекатись дзвінка нашого адміністратора та обговорити всі деталі візиту.
   3. Завантажити скерування на дослідження (формат ПДФ та формат WORD), заповнити його у частині “Інформація про пацієнта”, а також бажано вписати у графі "Лікар" прізвище свого сімейного лікаря та його контактний номер телефону. Надіслати заповнене скерування на адресу: Radeykoyulia1600@gmail.com (якщо візит на Личаківську, 15) або shevchenka@medis.com.ua (якщо візит на Шевченка, 16). Можливим варіантом також є варіант надрукувати скерування у 2-ох екземплярах та принести з собою.
   4. Прийти у визначений час у відділення по вул. Личаківській, 15, маючи з собою ПАСПОРТ (це обов’язково!) та 2 примірники скерування.

ОПЛАТА

Оплата за банківськими реквізитами:
IBAN: UA 513510050000026002284127900 в АТ “УКРСИББАНК”
ЄДРПОУ 30203135
Призначення платежу (обов’язково): від П.І.Б.пацієнта за обстеження без ПДВ.

Вартість дослідження: 1 500,00 грн (забір включено у вартість, знижки не діють).

ОСОБЛИВІ УМОВИ

Під час візиту ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно бути у масці.

  • Вхід у приміщення виключно по запису, лише по одній людині, щоб уникнути скупчення пацієнтів. Завдяки попередньому запису також не будуть утворюватись черги.
  • Відділення підготовлене спеціально до забору аналізів на коронавірус із дотриманням всіх необхідних заходів безпеки. Інші аналізи на даному відділенні не проводяться.
  • Пацієнтів із симптомами ГРВІ, високою температурою та кашлем просимо утриматись від візиту до лабораторії - залишаємо за собою право відмовити у послузі, якщо на момент візиту будуть виявлені такі ознаки.
  • Пацієнтів, які повернулись з-за кордону та/або мали контакт із підтвердженими випадками захворювання на коронавірус просимо залишатись на самоізоляції протягом 14 днів та не порушувати правил. Якщо після закінчення цього періоду не проявились симптоми, тоді запрошуємо до запису на діагностику.
  • Тривалість візиту одного пацієнта - 30 хв, графік проведення забору - з 8:00 до 12:00 год.
  • Заявки обробляються з 9 до 18 год.

Всі деталі візиту Ви зможете з'ясувати під час обговорення із нашим адміністратором. 

 

Сценарій 2 | ЯК ОТРИМАТИ ПРОБІРКУ ДЛЯ ЗАБОРУ НА ПЛР?

  1. Подзвонити за номером телефону (032) 260-17-17 та отримати інформацію, де і коли можна взяти пробірку.
  2. Прийти за пробіркою в обумовлене відділення (також додається ІНСТРУКЦІЯ та скерування), залишити передоплату у розмірі 100,00 грн.
  3. Забір матеріалу відповідно до ІНСТРУКЦІЇ повинен проводити лікар або інший кваліфікований медичний представник. Аналіз виконується на основі мазка з носа та рота людини (обов'язково з обох!). Також лікар обов'язково заповнює скерування і передає біоматеріал у наше відділення.
  4. Термін виконання дослідження: 3-5 робочих днів.

Вартість дослідження: 1500,00 грн (знижки не діють).

-------------------------------------------------------------------

Якщо результат тестування позитивний: дані про пацієнта та копію результатів тестування ми передаємо у Центр громадського здоров'я України та повідомляємо усі відповідні державні органи.

Якщо результат тестування негативний: необхідно і надалі дотримуватись усіх правил карантину, рекомендацій МОЗ та ВООЗ. 

Згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), ПЛР діагностика є рекомендованою, оскільки даний тест є більш точним завдяки виявленню наявності вірусу у клітинах.

Тестування проводиться відповідно до процедури, затвердженої МОЗ України Наказ МОЗ України від 28.03.2020 № 722 «Організація надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19)»