Лабораторна діагностика грибкових і кліщових уражень шкіри

20 років досвіду/оригінальні швейцарські реактиви/інноваційне обладнання останнього покоління/лікарі-лаборанти вищої категорії. Ліцензія МОЗ України АЕ №571840 від 25.12.14.

Додаткові замовлення

Сиворотка крові пацієнта зберігається в Лабораторії "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень! Детальніше

Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом.

Лабораторна діагностика грибкових і кліщових уражень шкіри, її придатків (волосся, нігті)

 

Грибкові захворювання належать до групи інфекційних. Джерелом захворювань є хвора людина чи хвора тварина, зараження може відбуватися при безпосередньому контакті, а також через предмети особистого користування.Грибки можуть уражати всі шари шкіри, а також її придатки: волосся і нігті. Залежно від цього розрізняють шість видів грибкових захворювань. Найбільш поширеними є мікроспорія, трихофітія, руброфітія, висівковоподібний лишай і себорейний дерматит. Окрему групу дерматологічних захворювань становлять ураження викликані кліщами – коростяним кліщем, а також війковим або очним кліщем (демодекс).Грибкові і кліщові ураження шкіри та її придатків суттєво погіршують якість життя людини як в фізичному, так і соціальному плані. Часто ці хвороби стають причиною відмови від активного способу життя, уникнення улюблених видів відпочинку.

Для постановки точного діагнозу та подальшого ефективного лікування вирішальним є лабораторне мікроскопічне дослідження зразків шкіри та її придатків.

Діагностичний центр ПП «Медіс» надає послуги з лабораторної діагностики грибкових та кліщових уражень шкіри та її придатків:

Мікроскопія біологічних зразків

Вид дослідження

Біологічний матеріал

Вартість, грн.

Дослідження на демодекс

Зішкріб шкіри

100

Вії

70

Дослідження на патологічні та дріжджеподібні грики

Зішкріб шкіри, нігті, волосся

100

Дослідження на коростяний кліщ

Зішкріб шкіри

100

Спеціальний забір біоматеріалу для мікроскопічного дослідження

25

Здати біологічні зразки для мікроскопічного дослідження можна за попереднім записом у відділенні Діагностичного центру ПП «Медіс» за адресом м. Львів, вул. Хімічна 4. Попередній запис за телефоном (032) 2521215

* час виконання від моменту надходження аналізу в лабораторію