HBsAg (Поверхневий антиген гепатиту В).

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Поверхневий антиген гепатиту В (HBsAg) -  поліпептид, який  є компонентом зовнішньої оболонки частинки вірусного гепатиту В. На додаток до незмінних інфекційних вірусних частинок, кров людей, інфікованих ВГВ, містить велику кількість неінфекційних частинок, які складаються лише з поверхневої оболонки, що містить HBsAg. Після зараження, HBsAg є першим імунологічних маркером, що виявляється в сироватці, також він, як правило, вже знаходиться в організмі протягом декількох тижнів або місяців до появи перших клінічних симптомів і інших біохімічних маркерів. Після одужання HBsAg виявляється в сироватці до 6 місяців. Якщо HBsAg присутній більше 6 місяців, необхідно розглянути ймовірність хронізації інфекції гепатиту В.

Відхилення від норми

<0.9 - від'ємний результат (не виявлено поверхневий антиген вірусу гепатиту В)
0,9 - 1,0 - проміжний результат (gray zone, рекомендовано повторне обстеження через певний період часу) 
>1.0 - позитивний результат (виявлено поверхневий антиген вірусу гепатиту В) 

Коли призначають?

Дане дослідження використовується для профілактичної діагностики вірусного гепатиту В, клінічних ознаках ВГВ, хронічних захворюваннях печінки та жовчовивідних проток, при підготовці до вакцинації, оперативних втручань, під час вагітності та при підготовці до неї.

Рекомендації

Виявлення у хворого HBsAg не є діагнозом гострого ВГВ а може слугувати лише ознакою носійства.

320 грнЦіна у відділенні
288 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку