Вірус гепатиту В (HBV), ПЛР Real-Time кількісно.

Тривалість виконання: 4 робочих днів
Визначення

Вірус гепатиту В (HBV), ПЛР Real-Time кількісно – це дослідження, що використовується для визначення наявності та кількості вірусу гепатиту В в організмі людини. 
 
Гепатит В - це вірусне інфекційне захворювання, яке має як гострий так і хронічний перебіг, уражає печінку. Передається під час незахищеного статевого акту, від інфікованої матері до дитини, під час гемотрансфузії, через медичні інструменти, в тату та манікюрних салонах, а також в разі повторного використання шприців та голок ін’єкційними наркоманами. Інкубаційний період в середньому становить 75 днів, проте може тривати від 30 до 180 днів. Під час гострого перебігу захворювання, як правило, протікає безсимптомно.

При наявності симптомів відмічають:
•    пожовтіння шкіри та склер;
•    потемніння сечі;
•    швидку втомлюваність;
•    нудоту;
•    блювання;
•    біль в животі.

Відхилення від норми

Позитивний результат тесту завжди свідчить про гострий перебіг гепатиту В, або про загострення хронічного гепатиту B (при важких станах).

Негативний результат тесту свідчить про те, що вірус гепатиту B в організмі не виявлений 

Коли призначають?

ПЛР-визначення вірусу гепатиту B використовують для профілактичної діагностики та для моніторингу перебігу гострого, хронічного гепатиту B; диференційної діагностики гострих гепатитів.

Рекомендації

Даний лабораторний тест рекомендується проводити з профілактичною метою та для кращої діагностики та диференціації гострих та хронічних вірусних гепатитів. Тест потрібно проводити у комплексі з іншими аналізами на антитіла та маркери гепатитів.
 

940 грнЦіна у відділенні
846 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку