Антитіла IgG до вірусу гепатиту А.

Тривалість виконання: 4 робочих днів
Визначення

Антитіла IgG до вірусу гепатиту А – це антитіла, що утворюються в організмі людини у відповідь на інфікування вірусом гепатиту А. Вони починають синтезуватися з 2-3 тижня захворювання і зберігаються в організмі протягом усього життя, формуючи стійкий імунітет та захищаючи людину від повторного зараження.

Відхилення від норми

Позитивний результат свідчить про наявність антитіл IgG до вірусу гепатиту А в організмі, перенесений гепатит А, вакцинацію від гепатиту А або поточне захворювання гепатитом А.

Негативний результат – антитіл IgG до вірусу гепатиту А не виявлено.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики гепатиту А, моніторингу ефективності лікування та вакцинації.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується проводити при підозрі на контакт з хворими на гепатит А, перед хірургічними втручаннями, госпіталізацією, для діагностики гепатиту А та безсимптомного гепатиту, визначення ефективності вакцинації.

315 грнЦіна у відділенні
284 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку