Антитіла IgM до HBсorАg вірусу гепатиту В .

Тривалість виконання: 4 робочих днів
Визначення

Антитіла IgM до HBcorAg вірусу гепатиту B – це група антитіл, що визначається в крові хворих на гепатит B в період появи перших клінічних проявів захворювання та зберігаються впродовж 6 місяців вже після перенесеної інфекції. Ці антитіла є найпершими діагностичними маркерами даного захворювання, що відображають перебіг процесу розмноження вірусу в клітинах людини.

Гепатит В - це вірусне інфекційне захворювання, яке має як гострий так і хронічний перебіг, уражає печінку. Передається під час незахищеного статевого акту, від інфікованої матері до дитини, під час гемотрансфузії, через медичні інструменти, в тату та манікюрних салонах, а також в разі повторного використання шприців та голок ін’єкційними наркоманами. Інкубаційний період в середньому становить 75 днів, проте може тривати від 30 до 180 днів. Під час гострого перебігу захворювання, як правило, протікає безсимптомно. При наявності симптомів відмічають:

  • пожовтіння шкіри та склер;
  • потемніння сечі;
  • швидку втомлюваність;
  • нудоту;
  • блювання;
  • біль в животі.
Відхилення від норми

Позитивний результат тесту завжди свідчить про гострий перебіг гепатиту В, або про загострення хронічного гепатиту B (при важких станах).
Негативний результат тесту свідчить про те, що вірус гепатиту B в організмі не виявлений. Дане обстеження потрібно проводити в комплексі з іншими діагностичними тестами на вірусні гепатити, бо він не виключає гострий гепатит в інкубаційному періоді та періоді одужання, легкі форми хронічного гепатиту B.

Коли призначають?

Визначення антитіл IgM до HBcorAg вірусу гепатиту B використовують для профілактичної діагностики та для моніторингу перебігу гострого, хронічного гепатиту B; диференційної діагностики гострих гепатитів.

Рекомендації

Даний лабораторний тест рекомендується проводити з профілактичною метою та для кращої діагностики та диференціації гострих та хронічних вірусних гепатитів. Тест потрібно проводити у комплексі з іншими аналізами на антитіла та маркери гепатитів.
 

315 грнЦіна у відділенні
284 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку