Антитіла загальні до HBсorАg вірусу гепатиту В.

Тривалість виконання: 4 робочих днів
Визначення

Антитіла загальні до HBcorAg вірусу гепатиту B – визначаються в крові хворих на гепатит B людей та є основним ретроспективним діагностичним маркером даного захворювання. Також антитіла до HBcorAG можуть бути наявними в крові пацієнтів, що перенесли гепатит B або в осіб із хронічним перебігом даного захворювання. Визначення лише загальних антитіл до HBcorAG вірусу гепатиту B не дає можливості відрізнити гостру, хронічну або перенесену в минулому форму інфекції. 

Гепатит В - це вірусне інфекційне захворювання, яке має як гострий так і хронічний перебіг, уражає печінку. Передається під час незахищеного статевого акту, від інфікованої матері до дитини, під час гемотрансфузії, через медичні інструменти, в тату та манікюрних салонах, а також в разі повторного використання шприців та голок ін’єкційними наркоманами. Інкубаційний період в середньому становить 75 днів, проте може тривати від 30 до 180 днів. Під час гострого перебігу захворювання, як правило, протікає безсимптомно. При наявності симптомів відмічають:

  • пожовтіння шкіри та склер;
  • потемніння сечі;
  • швидку втомлюваність;
  • нудоту;
  • блювання;
  • біль в животі.
Відхилення від норми

Позитивний результат свідчить про гепатит В у гострій, хронічній формах або перенесене захворювання в минулому.
Негативний результат свідчить про відсутність вірусу гепатиту B в організмі, але тільки після діагностики на інші маркери гепатиту B. Негативний результат не виключає наявності в організмі вірусу гепатиту B під час інкубаційного періоду.

Коли призначають?

Даний діагностичний тест призначають хворим з гострим гепатитом B для моніторингу перебігу захворювання, особам з хронічним гепатитом B, при наявності клінічної картини вірусного гепатиту та за відсутності маркерів до інших вірусних гепатитів і антитіл до них, для виявлення раніше перенесеної інфекції.

Рекомендації

Даний лабораторний аналіз рекомендується проводити з профілактичною та діагностичною метою хворим з підозрою на гепатит B та інші вірусні гепатити, людям з хронічним перебігом гепатиту B у комплексі з обстеженнями на інші види вірусних гепатитів. 

340 грнЦіна у відділенні
306 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку