Вірус гепатиту C (HCV), ПЛР Real-Time кількісно.

Тривалість виконання: 4 робочих днів
Визначення

Вірус гепатиту C (HCV), ПЛР Real-Time кількісно - використовуються в якості скринінгового дослідження на наявність гепатиту С в організмі та кількісної оцінки вірусного навантаження.

Вірусний гепатит С відноситься до сімейства флавівірусів і володіє одноланцюговим геномом РНК позитивної полярності. З причини високої швидкості поширення безсимптомних інфекцій існує складність у проведенні клінічної діагностики, тому важливо проводити скринінгові тести. Інфікування HCV може привести до розвитку гострої і хронічної форм гепатиту. Приблизно 70-85% інфекцій HCV прогресують в хронічне захворювання, хоча цей відсоток може змінюватися залежно від статі, віку, расової приналежності і стану імунної системи.  Хронічна інфекція HCV може привести до цирозу і гепатокарциноми, отже, раннє виявлення анти-HCV - перший крок у моніторингу хронічного гепатиту та своєчасного призначення необхідного лікування. 
 

Відхилення від норми

Позитивний результат cвідчить про наявність в організмі вірусу гепатиту С, та дозволяє кількісно оцінити вірусне навантаження.

Негативний результат – відсутність вірусу гепатиту С в організмі, рання стадія захворювання.

Коли призначають?

Дане дослідження використовується при підготовці до оперативного втручання, вагітності, у випадку підвищення рівня АЛТ та АСТ, а також при холестазі.

Рекомендації

При діагностиці гепатиту С рекомендується здавати ПЛР-тест у комплексі з АЛТ та АСТ.
 

880 грнЦіна у відділенні
792 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку