Виявлення РНК вірусу гепатиту D, ПЛР, якісно.

Тривалість виконання: 8 робочих днів
Визначення

Виявлення РНК вірусу гепатиту D методом ПЛР – це найкращий спосіб діагностики носійства або ранньої захворюваності на гепатит D. Збудник гепатиту D не є повноцінним вірусом, тому не здатний розвиватись в організмі людини без наявного там вірусу гепатиту B.

Гепатит D - це вірусне інфекційне захворювання, що має гострий та хронічний перебіг. Протікає захворювання за типовою картиною гепатиту B. У хворих спостерігається:

  • пожовтіння шкіри та склер;
  • потемніння сечі;
  • швидку втомлюваність;
  • нудоту;
  • блювання;
  • біль в животі.
Відхилення від норми

Позитивний результат аналізу свідчить про наявність вірусу гепатиту D в організмі.
 

Коли призначають?

Даний тест призначають пацієнтам з підозрою на гепатит D, особам з груп ризику даного захворювання (залежним від наркотичних речовин, людям, що працюють з наркозалежними), хворим на гепатити B і C при загостренні перебігу захворювання, пацієнтам зі жовтяницею невизначеної етілогії.

Рекомендації

Обстеження рекомендується проводити з профілактичною та діагностичною метою усім хворим на гепатити B і C, особам з жовтяницею, наркозалежним, а також слабкістю, погіршенням загального стану здоров'я, швидкою стомлюваністю, зниженням апетиту, нудотою в комплексі з визначенням антитіл до вірусів гепатитів B та C.

500 грнЦіна у відділенні
450 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку