Антитіла IgG до дифтерійного анатоксину (Diphtheria toxoid).

Тривалість виконання: 7 робочих днів
Визначення

Антитіла IgG до дифтерійного анатоксину- це специфічні антитоксичні білки-імуноглобуліни, які виробляються імунною системою у відповідь на інфікування збудником дифтерії або вакцинацію дифтерійним анатоксином. 

Дифтерія – гостре інфекційне захворювання викликане Corynebacterium diphtheriae, яке передається повітряно-крапельним шляхом. Інкубаційний період складає 2-4 дні. Контагіозність: останні 2 дні інкубаційного періоду, весь період клінічних проявів і 4 дні після одужання — при лікуванні (без лікування до 2–3 тижні). 
Клінічна картина:

  • Загальні симптоми: гарячка, прогресуюча загальна слабкість, міалгія, апатія.
  • Дифтерія носа: серозно-геморагічні, гнійні чи гнійно-геморагічні виділення з носа, незначне поширення фібринозних плівок
  • Дифтерія глотки: біль у горлі, неприємний запах з рота, збільшені болючі регіональні лімфатичні вузли. Фібринозні плівки сіро-коричневого кольору, з'являються впродовж 2–3 днів.
  • Дифтерія гортані та трахеї: виникають внаслідок поширення інфекції з глотки.
  • Порушення з боку серця: міокардит, порушення ритму та провідності, гостра серцева недостатність.
  • Ураження нервової системи: неврологічні симптоми часто з'являються вже в перші дні, а периферична сенсорна і моторна нейропатія — на 3–6 тиждень захворювання, регресують повільно, без залишкових наслідків.
  • Порушення з боку нирок: некроз ниркових канальців.
  • Дифтерія шкіри: хронічна виразка, яка довго не загоюється.
  • Порушення з боку інших органів: кон’юктива, вухо, пряма кишка, піхва.
Відхилення від норми

Підвищений рівень антитіл свідчить про поточну або перенесену дифтерійну інфекцію, а також достатній протидифтерійний імунітет.
Знижений рівень свідчить про недостатній імунітет до дифтерії. В даному випадку рекомендовано провести вакцинацію.
 

Коли призначають?

Дане дослідження використовується для лабораторного підтвердження діагнозу при наявності симптоматики дифтерії, для диференційної діагностики з іншими захворюваннями, які мають подібний перебіг, а також для оцінки напруженості протидифтерійного імунітету. 

Рекомендації

Якщо Ви не пам'ятає, коли вакцинувались - можете здати аналіз на Антитіла IgG до дифтерійного анатоксину. Якщо антитіла є - значить є імунітет і вакцинуватись не потрібно.

620 грнЦіна у відділенні
558 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку