Ієрсиніоз, антитіла загальні IgA / Yersinia (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 10 робочих днів
Визначення

Ієрсинії - грамнегативні палички з сімейства ентеробактерій. Y. pseudotuberculosis є причиною псевдотуберкульозу, Y. enterocolitica - кишкового ієрсиніозу. Ці мікроорганізми небезпечні не тільки для людини, але і для багатьох тварин. У поширенні інфекції велике значення мають гризуни. Бактерії стійкі до навколишнього середовища, здатні розмножуватися і накопичуватися в грунті, водопровідній воді, але швидко гинуть під дією сонячних променів і при кип'ятінні.

Джерелом інфекції може бути хвора людина, тварина або грунт. Людина заражається в основному через м'ясо, рибу, молоко, овочі, фрукти і сиру воду, а також при догляді за хворими тваринами.

Після інфікування Y. enterocolitica в рідкісних випадках розвиваються такі ускладнення, як реактивний увеїт, ірит, кон'юнктивіт, гломерулонефрит, гемолітико-уремічний синдром, вузлувата еритема.

Відхилення від норми

Позитивний результат свідчить про поточну або раніше перенесену інфекцію.

Негативний результат – відсутність в організмі антитіл до ієрсиній.

Коли призначають?

Дане дослідження призначають для діагностики ієрсиніозу та псевдотуберкульозу, з метою підтвердження клінічного діагнозу в разі негативного результату бактеріологічного дослідження, для диференціальної діагностики гострих інфекційних захворювань, для з'ясування причин реактивного артриту.

Рекомендації

Дане обстеження призначається лікуючим лікарем для диференційної діагностики інфекційних захворювань.

580 грнЦіна у відділенні
522 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку