Паракашлюк, антитіла IgA, IgG / Bordetella parapertussis (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 20 робочих днів
Визначення

Паракоклюш - це гостра бактерійна інфекція респіраторного тракту, що вражає дітей і дорослих. Збудником інфекції є аеробна паличка Bordetella parapertussis. Клінічні прояви даного захворювання схожі з картиною коклюшу, проте характерна більш стерта зміна періодів, легкий перебіг, рідкісні ускладнення, переважно у дітей.

На паракашлюк в основному хворіють діти дошкільного віку, передача бактерії відбувається повітряно-крапельним шляхом, від дітей, які перебувають на 1- 25-му дні хвороби, після чого починається інкубаційний період, що триває від декількох днів до двох тижнів. У хвороби, що розвивається згодом чітко виділяються кілька стадій: катаральна, пароксизмальна (спазматична), ранньої реконвалесценції і реконвалесценції.

На катаральній стадії, що триває від 5-8 днів до півтора-двох тижнів, симптоми кашлюку нагадують ГРВІ: нежить, чхання, кашель, можливо підвищення температури, блювота.

На пароксизмальній стадії (від двох тижнів до двох місяців) з'являються напади сухого спазматичного кашлю, які можуть повторюватися до тридцяти разів на добу. Напади кашлю можуть досягати такої сили, що утрудняють дихання, провокуючи задишку, розвивається ціаноз носогубного трикутника і акроціаноз.

Найважчий перебіг захворювання спостерігається у немовлят і людей похилого віку, можлива поява ускладнень, найпоширеніше з яких - запалення легень. У дорослих і вакцинованих дітей хвороба протікає набагато легше і без ускладнень.

Відхилення від норми

Позитивний результат: гостра фаза захворювання, людина перехворіла на паракоклюш раніше. 

Негативний результат: відсутність збудника паракоклюшу в організмі.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається при підозрі на кашлюк, паракашлюк або бронхісептикоз для диференційної діагностики; обстеження дітей, які контактували з хворими.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати при контакті з хворими на паракашлюк та після перенесеної інфекції для оцінки імунітету.
 

1200 грнЦіна у відділенні
1080 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку