Групи аналізів

Антитіла IgG до H.pylori (Helicobacter pylori IgG)

Ціна: 195.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Антитіла IgG  до H.pylori починають вироблятися в організмі людини через 3-4 тижні від моменту інфікування. Після лікування титр антитіл поступово зменшується впродовж кількох місяців. Зараження відбувається харчовим, фекально-оральним, побутовим шляхами.
Даний патогенний мікроорганізм викликає:

  • гастрит,
  • дуоденіт,
  • виразкову хворобу шлунка та дванадцятипалої кишки. 

Низькі титри IgG на фоні атрофії слизової оболонки шлунка підвищують ризик розвитку раку. Міжнародна асоціація з вивчення раку (IARC) встановлений тісний зв’язок між Helycobacter pylori та розвитком раку. 
 


Відхилення від норми

Позитивний результат свідчить про наявність  інфекції Helicobacter pylori або період елімінації.
Негативний результат свідчить про відсутність  інфекції Helicobacter pylori, період серонегативності.


Коли призначають?

Визначення рівня IgG до H.pylori призначають при наявності симптомів гастриту та дуоденіту, ознака виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, для контролю ефективності лікування інфекції.


Рекомендації

Важливо, через 4 місяці після лікування інфекції Helicobacter pylori провести повторне визначення рівня IgG до H.pylori для контролю ефективності проведеної терапії.Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку