Групи аналізів

Ієрсиніоз, антитіла загальні IgG / Yersinia (виконується в Німеччині)

Ціна: 550.00 грн
Тривалість виконання: 10 робочих днів
Визначення

Ієрсинії - грамнегативні палички з сімейства ентеробактерій. Y. pseudotuberculosis є причиною псевдотуберкульозу, Y. enterocolitica - кишкового ієрсиніозу. Ці мікроорганізми небезпечні не тільки для людини, але і для багатьох тварин. У поширенні інфекції велике значення мають гризуни. Бактерії стійкі до навколишнього середовища, здатні розмножуватися і накопичуватися в грунті, водопровідній воді, але швидко гинуть під дією сонячних променів і при кип'ятінні.

Джерелом інфекції може бути хвора людина, тварина або грунт. Людина заражається в основному через м'ясо, рибу, молоко, овочі, фрукти і сиру воду, а також при догляді за хворими тваринами.

Після інфікування Y. enterocolitica в рідкісних випадках розвиваються такі ускладнення, як реактивний увеїт, ірит, кон'юнктивіт, гломерулонефрит, гемолітико-уремічний синдром, вузлувата еритема.
 


Відхилення від норми

Позитивний результат свідчить про поточну або раніше перенесену інфекцію.

Негативний результат – відсутність в організмі антитіл до ієрсиній.


Коли призначають?

Дане дослідження призначають для діагностики ієрсиніозу та псевдотуберкульозу, з метою підтвердження клінічного діагнозу в разі негативного результату бактеріологічного дослідження, для диференціальної діагностики гострих інфекційних захворювань, для з'ясування причин реактивного артриту.


Рекомендації

Дане обстеження призначається лікуючим лікарем для диференційної діагностики інфекційних захворювань.Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку