Антитіла IgG до вірусу кору (Measles Virus IgG).

Тривалість виконання: 5 робочих днів
Визначення

Антитіла IgG до вірусу кору з’являються в період реконвалесценції і у тих, хто перехворів. Зростання рівня АТ IgG в парних сироватках більш ніж в 4 рази вказує на поточну інфекцію. За наявності даного виду антитіл можна судити про наявність імунітету до вірусу кору.

Кір – гостре, висококонтагіозне вірусне захворювання, передається повітряно-крапельним шляхом. Інкубаціний період складає 8-12 днів. Пацієнт інфікує інших від моменту появи продромальних симптомів до 3–4 днів після появи екзантеми.
Клінічна картина кору:

  • Продромальний період: триває кілька днів, характеризується високою гарячкою, сухим кашлем, ринітом, кон’юктивітом, набряком повік.
  • Плями Бельського – Філатова –Копліка (множинні папули сіро-білого кольору на слизовій оболонці щік, з'являються 1–2 дні перед появою екзантеми, зберігаються до 1–2 днів після її появи.
  • Період вивсипань (плямисто-папульозні висипання) – спочатку на голові, далі на тулубі та кінцівках, протягом 2-4 днів з’являються плями та папули від темночервоного до фіолетового кольору, можуть зливатися між собою. Через 3-7 днів починають бліднути та зникати в такій самій послідовності як і з’являлися, залишаючи пігментацію та лущення.
  • Інші симптоми (спостерігаються зрідка) – відсутність апетиту, діарея, генералізована лімфаденопатія.
     
Відхилення від норми

Підвищений рівень притаманний для інфекції перенесеної в минулому, поствакцинального імунітету, поточної гострої інфекції. 
Знижений рівень говорить про відсутність інфікування вірусом кору, ранній термін проведення дослідження (до появи висипу). За наявності симптоматики лабораторне дослідження потрібно повторити через 1-2 тижні.
 

Коли призначають?

Визначення антитіл IgG до вірусу кору використовується для лабораторного підтвердження діагнозу, оцінки напруженості протикорового імунітету, контролю ефективності вакцинації.

Рекомендації

Для оцінки поточної інфекції важливо здавати АТ IgG та IgM до вірусу кору.

330 грнЦіна у відділенні
297 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку