Антитіла IgM до вірусу кору (Measles Virus IgM).

Тривалість виконання: 4 робочих днів
Визначення

Антитіла IgM до вірусу кору з’являються в гострому періоді захворювання, орієнтовно через 6-7 днів від появи висипань, макисмальної концентрації досягають через 2-3 тижні, присутні протягом 4 тижнів, після чого поступово зникають. Зростання рівня АТ IgG та IgM в парних сироватках більш ніж в 4 рази вказує на поточну інфекцію.

Кір – гостре, висококонтагіозне вірусне захворювання, передається повітряно-крапельним шляхом. Інкубаціний період складає 8-12 днів. Пацієнт інфікує інших від моменту появи продромальних симптомів до 3–4 днів після появи екзантеми.
Клінічна картина кору:

  • Продромальний період: триває кілька днів, характеризується високою гарячкою, сухим кашлем, ринітом, кон’юктивітом, набряком повік.
  • Плями Бельського – Філатова –Копліка (множинні папули сіро-білого кольору на слизовій оболонці щік, з'являються 1–2 дні перед появою екзантеми, зберігаються до 1–2 днів після її появи.
  • Період вивсипань (плямисто-папульозні висипання) – спочатку на голові, далі на тулубі та кінцівках, протягом 2-4 днів з’являються плями та папули від темночервоного до фіолетового кольору, можуть зливатися між собою. Через 3-7 днів починають бліднути та зникати в такій самій послідовності як і з’являлися, залишаючи пігментацію та лущення.
  • Інші симптоми (спостерігаються зрідка) – відсутність апетиту, діарея, генералізована лімфаденопатія.
Відхилення від норми

Підвищений рівень свідчить про гостру корову інфекцію. Хибнопозитивний результат можливий при хронічному гепатиті, інфекційному мононуклеозі, системному червоному вовчаку.
Знижений рівень говорить про відсутність інфікування вірусом кору, або ранній термін проведення дослідження. За наявності симптоматики лабораторне дослідження потрібно повторити через 1-2 тижні.

Коли призначають?

Визначення антитіл IgM до вірусу кору використовується для лабораторного підтвердження діагнозу а також перевірки людей, які знаходилися в контакті з хворим на кір.

Рекомендації

Для оцінки поточної інфекції важливо здавати АТ IgG та IgM до вірусу кору.

475 грнЦіна у відділенні
428 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку