Парвовірус, антитіла IgG, IgM / B19 (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 13 робочих днів
Визначення

Парвовірус (Parvovirus В19) - один з найбільш дрібних ДНК-вірусів із сімейства парвовірусів (Parvoviridae). Має тропність до мембранного рецептора еритроцитів. Викликає інфекційну еритему, ураження суглобів і хронічну анемію. Парвовірус В19 розмножується в еритробластоцитах, викликаючи тимчасову анемію. Інфекція може викликати серйозні ускладнення і навіть призвести до летального результату у пацієнтів з ослабленим імунітетом. 

Трансплацентарна передача парвовіруса В19 при вагітності може призвести до пригнічення ембріонального еритропоезу, анемії, гіпоксії, водянці (близько 12% всіх випадків) і навіть смерті плоду. Інкубаційний період складає 4-14 днів (іноді 3-17). Вірус може виявлятися в сироватці крові між 3-м і 16-м днем після інфікування. З появою висипу людина перестає бути заразною. Визначення IgG і IgM антитіл ІФА-методом є найбільш чутливим методом діагностики парвовірусної інфекції. 
 

Відхилення від норми

< 0.8 – негативний результат (антитіла не виявлені);
0,8 – 1,1 – сумнівний результат («сіра» зона);
> 1,1 – позитивний результат (антитіла виявлені).

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для диференційної діагностики інфекційної еритеми, причин гостро або хронічної анемії, причин водянки у новонароджених, діагностики парвовірусної інфекції у вагітних.

Рекомендації

Дане обстеження призначається лікуючим лікарем для диференційної діагностики інфекційних захворювань.
 

980 грнЦіна у відділенні
882 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку