Аспергіллус-антитіла (галактоманан), пліснявий гриб (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 16 робочих днів
Визначення

Аспергіллус-антитіла (галактоманан), пліснявий гриб – це дослідження, в ході якого виявляються специфічні антитіла до інфекції Aspergillus fumigatus.

Гриби роду Aspergillus викликають важке захворювання - аспергільоз. При цьому локалізація патологічного процесу може бути досить різноманітною. В першу чергу аспергіли вражаюють дихальну систему, це найпоширеніший варіант мікозу легень. 

Аспергіли продукують ферменти (протеолітичний, цукролітичний, ліполітичний) та ендотоксини. Виділення різних типів токсинів (альфа-токсину, гліотоксину) в навколишнє середовище і в організм людини при прогресуванні захворювання також є характерною рисою Aspergillus fumigatus. Речовини, що синтезуються грибами є сильними алергенами.

В результаті алергічної реакції на них або при розвитку інфекційного процесу можуть страждати і інші органи - додаткові пазухи носа, гортань, трахея і бронхи - з можливим поширенням інфекції в шкіру, шлунково-кишковий тракт, головний мозок, серце. Відомо, що аспергілли є причиною алергічного бронхолегеневого аспергільозу, хронічного некротичного легеневого аспергільозу, можуть викликати бронхіальну астму, екзогенний алергічний альвеоліт. Заразитися можна, вживаючи уражену їжу, при вдиханні грибкових спор, а також при їх попаданні на поверхню рани. Сприяють зараженню хвороби, що ослабляють імунітет.
 

Відхилення від норми

Позитивний результат свідчить про інфекцію Aspergillus fumigatus, або про перенесене  захворювання.

Негативний результат – відсутність інфікування Aspergillus fumigatus.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики аспергільозу та для оцінки ефективності лікування даного захворювання.

Рекомендації

Дане обстеження призначається лікуючим лікарем для диференційної діагностики інфекційних захворювань.

595 грнЦіна у відділенні
536 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку