Бартонельоз/ Бартонела Хенселі, антитіла IgM+IgG (Хвороба котячої подряпини /феліноз) / Bartonella henselae (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 13 робочих днів
Визначення

Бартонельоз/ Бартонела Хенселі, антитіла IgM+IgG (Хвороба котячої подряпини /феліноз) / Bartonella henselae – це дослідження, що виконується для діагностики збудника хвороби котячої подряпини (Бартонели Хенселі).

Хвороба котячих подряпин, або феліноз — це інфекційне захворювання, що викликається бактеріальними внутрішньоклітинними патогенами, та спричиняє локальне запалення лімфатичних вузлів. Феліноз з’являється у  результаті контакту з котом — після його укусу або подряпини.

Після подряпини чи укусу, на їх місці починає  розвиватися місцева запальна реакція через проникнення Bartonella henselae.

У окремих випадках такі подряпини або укуси можуть довго не гоїтися, виразкуватися, покриватися кіркою, проте найчастіше — просто непомітні.  Далі збудник хвороби котячих подряпин по лімфатичних судинах потрапляє в регіонарний лімфовузол, що призводить до розвитку запалення — так званого регіонарного лімфаденіту — головного симптому захворювання. Якщо бактерія потрапляє в кров’яне русло, долаючи лімфатичний бар’єр — починається гематогенне поширення по всьому організму, що призводить до ураження всіх органів і систем.

Інкубаційний етап період  може тривати від 2 діб до 2 місяців. У кінці латентного періоду розвиваються симптоми початкового етапу захворювання. Найчастіше у дітей з’являється слабкість і загальне нездужання, порушення сну і швидка стомлюваність до вечора, апатія. До кінця першого часто збільшується печінка і селезінка. Якщо захворювання не лікувати, в хворих підвищується температура тіла, набрякають лімфовузли по всьому тілу

Рецидиви фелінозу зустрічаються досить часто, тому ключовою дією після одужання є постійне тестування та профілактика.

Відхилення від норми

Позитивний результат свідчить про наявність в організмі людини антитіл до збудника бартонельозу. 
Антитіла IgM виникають в організмі при гострій фазі захворювання – людина на даний момент хворію на хворобу котячих подряпин.
Антитіла IgG виникають після перенесеної інфекції.

Негативний результат – відсутність антитіл до хвороби котячих подряпин в організмі.
 

Коли призначають?

Дане дослідження призначають для диференційної діагностики хвороби котячих подряпин та інших інфекційних захворювань.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати усім власникам кішок з профілактичною метою щороку.
 

2425 грнЦіна у відділенні
2183 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку