Групи аналізів

СА 125

Ціна: 205.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Дякуємо що завітали! Зовсім скоро ця сторіночка буде готова =)


Відхилення від норми

Норма і патологічні титри маркера СА 125

Мала кількість антигену виявляється в організмі будь-якої здорової людини. Його кількість зазвичай не перевищує показник в 35 Од / Мл. У чоловіків і жінок з видаленою маткою показник на рівні 10 Од / Мл свідчить про норму. Більш висока концентрація вказує на такі проблеми:

  • 35-100 Од / Мл - запалення, доброякісні пухлини;
  • понад 100 Од / Мл - злоякісні новоутворення.

Концентрація CA 125 в межах 124-164 Од / Мл з великою ймовірністю свідчить про серозну карциному яєчників і її рецидивах (у 80% пацієнток). При 1-2 стадіях захворювання показник підвищується у 50% хворих, а при більш розвиненому процесі в 100% випадків. Концентрація 150-200 Од / Мл повідомляє про те, що розвиток карциноми торкнувся серозної оболонки яєчників.

Регулярні аналізи з певною періодичністю призначають для відстеження динаміки процесу і виявлення рецидивів після операції або проведеної терапії. Дуже рідко в разі онкології яєчників показник знаходиться в нормі через те, що клітини пухлини виробляють білок в недостатній кількості.

Зниження рівня онкомаркера протягом 3 місяців після видалення злоякісного новоутворення говорить про хороший прогноз виживаності пацієнта. Постійне зростання концентрації CA 125 свідчить про прогресування захворювання.


Коли призначають?

Цілі призначення аналізу

Дослідження на CA 125 пропонується з такими цілями:

  • отримати інформацію про наявність чи відсутність пухлинного процесу;
  • диференціювати злоякісне новоутворення від доброякісного;
  • оцінити дієвість проведеної терапії (порівнюються показники до початку лікування раку і після нього);
  • розпізнати рецидиви після наданої допомоги пацієнту.

Додаткова інформація

 МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку