Коксакі, антитіла IgG / Coxsackie IgG (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 16 робочих днів
Визначення

Коксакі, антитіла IgG / Coxsackie IgG – це антитіла до вірусів Коксакі, що виникають як стійка імунна відповідь організму на захворювання. Свідчить про імунітет до даного виду вірусів.

Віруси Коксакі - це група вірусів РНК із понад 20 серотипами; залежно від конкретних вірусних характеристик, ці серотипи поділяються на групи А та В. Інфекція пов’язана з широким спектром симптомів, які залежать від певного серотипу. Захворювання шкіри рук, ніг і рота (HFMD) та герпангіна зазвичай спричинені вірусами коксакі групи А, тоді як плевродинія та міокардит - вірусами коксакі групи В. Обидві групи можуть викликати вірусний менінгіт, кон'юнктивіт або пневмонію. Через це діагностичні процедури та лікування повинні бути адаптовані до конкретного прояву захворювання.

Відхилення від норми

Підвищення титру антитіл спостерігається в людей, що на даний момент хворіють на захворювання спричинені вірусами Коксакі, або про минулу інфекцію спричинену вірусами Коксакі.

Відсутність або зниження антитіл спостерігається в людей, що не хворіли на вірус Коксакі.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для визначення рівня імунітету до вірусів Коксакі.
 

Рекомендації

Дане обстеження призначається лікуючим лікарем для диференційної діагностики інфекційних захворювань.

655 грнЦіна у відділенні
590 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку