Коксакі, антитіла IgM / Coxsackie IgM (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 16 робочих днів
Визначення

Коксакі, антитіла IgM / Coxsackie IgM – це антитіла до вірусів Коксакі, що виникають під час гострого періоду. Свідчать про наявне або нещодавно перенесене захворювання. 

Віруси Коксакі - це група вірусів РНК із понад 20 серотипами; залежно від конкретних вірусних характеристик, ці серотипи поділяються на групи А та В. Інфекція пов’язана з широким спектром симптомів, які залежать від певного серотипу. Захворювання шкіри рук, ніг і рота (HFMD) та герпангіна зазвичай спричинені вірусами коксакі групи А, тоді як плевродинія та міокардит - вірусами коксакі групи В. Обидві групи можуть викликати вірусний менінгіт, кон'юнктивіт або пневмонію. Через це діагностичні процедури та лікування повинні бути адаптовані до конкретного прояву захворювання.
 

Відхилення від норми

Позитивний результат - наявність антитіл IgM - ознака гострої інфекції або інфекції, що відбулася нещодавно.
 

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики захворювань спричинених вірусами сімейства Коксакі (герпетична ангіна, вірусна пухирчатка ротової порожнини, менінгіт, міоперикардит, поліомієліт, сепсис новонароджених, респіраторний синдром, екзантема). 
 

Рекомендації

Дане обстеження призначається лікуючим лікарем для диференційної діагностики інфекційних захворювань.

655 грнЦіна у відділенні
590 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку