Вірус Епштейна-Барра, ПЛР кількісний.

Тривалість виконання: 5 робочих днів
Примітка

Увага! Приносний у/г мазок приймаємо у будь-якому відділенні. Забір у/г мазків нашим медперсоналом проводиться лише у місті Львів у відділенні по вул. Некрасова, 35В та вул. Героїв УПА, 71 (запис за телефоном +380670001432 з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00).

Визначення

Вірус Епштейн-Барра, ПЛР кількісно - це метод діагностики, що дозволяє визначити кількісне навантаження вірусу Епштейна-Барра в організмі людини.

Вірус Епштейн-Барра – належить до герпесвірусів 4 типу, вважається основним чинником розвитку інфекційного мононуклеозу а також пухлин, особливо лімфоми Беркітта.
Інфекційний мононуклеоз – гостре антропонозне вірусне захворювання, яке спричинене ВЕБ. Джерелом інфекції є хвора або інфікована людина, інфікування відбувається через контакт зі слиною, можливе також і через переливання крові та пересадку кісткового мозку та органів. Інкубаційний період триває від 30 до 50 днів, заразливість зберігається до 6 місяців, іноді до 1,5 року.

Найчастіше інфекційний мононуклеоз має безсимптомний перебіг, особливо у дітей та осіб похилого віку. За наявності симптомів характерно:

  • лихоманка;
  • запалення горла (фарингіт);
  • збільшення лімфатичних вузлів.

Температура тіла підвищується ввечері, вдень нормальна, спостерігається протягом 3 тижнів. Фарингіт протікає важко. Шийні лімфатичні вузли мають симетричне ураження, проте може бути збільшення і інших лімфатичних вузлів.

Відхилення від норми

Позитивний результат свідчить про наявність вірусу Епштейна-Барра в організмі, інфекційний мононуклеоз.

Негативний результат можливий під час інкубаційного періоду, інфекційного мононуклеозу в стадії одужання, а також про відсутність інфікування вірусом Епштейна-Барра.

Коли призначають?

Дане дослідження використовується для лабораторного підтвердження діагнозу при наявності клінічних ознак гострого інфекційного мононуклеозу, для оцінки стану перебігу інфекційного захворювання, для діагностики онкологічних та лімфопроліферативних захворювань пов’язаних з вірусом Епштейн-Барра.

Рекомендації

Визначення EBNA IgG разом з VCA IgM дає можливість провести диференційну діагностику гострої фази первинної інфекції та гострої фази при реактивації.

325 грнЦіна у відділенні
293 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку