Антитіла IgA, IgG до ехінококу (Echinococcus granulosus).

Тривалість виконання: 3 робочих днів
Визначення

Антитіла IgG та IgA до Echinococcus granulosus – використовуються для діагностики ехінококозу.

Ехінококоз – паразитарне захворювання, яке спричиняє стрічковидний гельмінт Echinococcus granulosus. Інфікування людини відбувається через брудні руки та під час вживання їжі інфікованої яйцями паразита. В тонкому кишківнику дозріває онкосфера, яка проникає через стінку кишківника до портальної системи кровообігу та розміщується у внутрішніх органах, найчастіше у печінці, утворюючи там обмежену кісту.

Через повільний ріст кісти безсимптомний період триває від кількох місяців до кількох років.
При ехінококозі печінки виникає дискомфорт у правій підреберній ділянці та відчуття важкості в епігастральній ділянці, що посилюється у положенні лежачи на правому боці.
 

Відхилення від норми

<0.9 - негативний результат;
0.9-1.1 - сумнівний результат;
>1.1 - позитивний результат.

Остаточний діагноз не може бути встановлений лише на підставі результатів серологічного тесту. При встановленні діагнозу слід враховувати результати комплексу лабораторних та інструментальних досліджень, а також клінічні прояви захворювання. Не можна повністю виключити перехресні реакції з антитілами до антигенів інших гельмінтів. Крім того, з обережністю слід інтерпретувати результати досліджень у пацієнтів з онкологічними захворюваннями та розладами імунної системи.

Коли призначають?

Визначення антитіл IgG та IgA до Echinococcus granulosus використовується для діагностики ехінококозу з профілактичною метою, а також за наявності симптоматики захворювання, при наявності об’ємних новоутворень в легенях та печінці.

Рекомендації

Дане дослідження важливо здавати з профілактичною метою, також його можна здати у комплексі з антитілами до іншим паразитарних інфекцій. 

255 грнЦіна у відділенні
230 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку