Антитіла IgA, IgG до трихінели (Trichinella spiralis).

Тривалість виконання: 3 робочих днів
Визначення

Антитіла IgG та IgA до Trichinella spiralis -  використовуються для ранньої серологічної діагностики трихінельозу. Виявлення даних антитіл можливе вже на 2 тижні після інвазії збудника захворювання. 

Трихінельоз – паразитарне захворювання викликане нематодою роду Trichinella. Після вживання неякісного, недостатньо термічно обробленого м’яса домашніх та диких тварин, личинка проникає до слизової оболонки кишківника. Протягом 48 годин перетворюється у дорослу форму, через 5-6 днів після розмноження личинки потрапляють в кровоносні та лімфатичні судини кишківника, після чого з током крові розносяться до інших органів. У м’язах інкапсулюються, в інших тканинах цей процес відсутній, проте личинки мігрують далі та викликають запальні реакції та некроз.

Найчастіше людина заражається при вживанні свинини та конини. Інкубаційний період триває 2-45 днів.

Симптоми трихінельозу:

  • лихоманка;
  • набряк обличчя;
  • міалгії;
  • еозинофілія;
  • діарея.
     
Відхилення від норми

<0.9 - негативний результат;
0.9-1.1 - сумнівний результат;
>1.1 - позитивний результат.

Остаточний діагноз не може бути встановлений лише на підставі результатів серологічного тесту. При встановленні діагнозу слід враховувати результати комплексу лабораторних та інструментальних досліджень, а також клінічні прояви захворювання. Не можна повністю виключити перехресні реакції з антитілами до антигенів інших гельмінтів. 

Коли призначають?

Визначення антитіл IgG та IgA до Trichinella spiralis використовують для діагностики трихінельозу з профілактичною метою,  а також за наявності симптомів інфікування.

Рекомендації

Дане дослідження важливо здавати з профілактичною метою, також його можна здати у комплексі з антитілами до іншим паразитарних інфекцій.  В загальному аналізі крові характерною ознакою захворювання є еозинофілія та лейкоцитоз.

255 грнЦіна у відділенні
230 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку