Антитіла IgG до опісторхів (Opisthorchis felineus).

Тривалість виконання: 3 робочих днів
Визначення

Антитіла IgG до Opisthorchis felineus – використовують для виявлення паразита, який провокує виникнення опісторхозу. Даний вид імуноглобулінів виробляється через 6-8 тижнів після інфікування, свого максимального значення досягають через 2-3 місяці, зберігаються в сироватці крові протягом тривалого часу.

Опісторхоз – гельмінтоз, який уражає гепатобіліарну систему та підшлункову залозу. Основним джерелом зараження є домашні та дикі тварини, які харчуються рибою, а також людина яка інфікована паразитом. Яйця виділяються в навколишнє середовище з калом, при потраплянні в воду, їх заковтують молюски бітінії, саме в них відбувається розмноження та розвиток O. Felineus з утворенням личинок – церкарій. Після чого личинки потрапляють до риб сімейства коропових, в м’язах перетворюються в цисти у вигляді метацеркарію. Людина в свою чергу заражається при вживанні недостатньо термічно обробленої риби. Після потрапляння в дванадцятипалу кишку починається формування дорослих особин паразита. Потім вони мігрують в жовчні і панкреатичні протоки, де через кілька тижнів досягають статевозрілого стану, а через місяць починають відкладати яйця.
Досить часто захворювання протікає безсимптомно. Якщо ж клініка наявна, то перші симптоми опісторхозу з'являються через 2-4 тижні з моменту зараження:

  •  підвищення температури, аж до критичних показників;
  •  виражена слабкість, надмірна пітливість;
  •  нудота, що переходить вблювання;
  • регулярний біль голови;
  • біль, ломота в м'язах та суглобах.
Відхилення від норми

<0.9 - негативний результат;
0.9-1.1 - сумнівний результат;
>1.1 - позитивний результат.

Остаточний діагноз не може бути встановлений лише на підставі результатів серологічного тесту. При встановленні діагнозу слід враховувати результати комплексу лабораторних та інструментальних досліджень, а також клінічні прояви захворювання. Не можна повністю виключити перехресні реакції з антитілами до антигенів інших гельмінтів. 

Коли призначають?

Визначення рівня антитіл IgG до Opisthorchis felineus використовується для діагностики опісторхозу, при наявності симптоматики даного захворювання, а також для профілактичної діагностики гельмінтозів.

Рекомендації

Дане дослідження важливо здавати з профілактичною метою, також його можна здати у комплексі з антитілами до іншим паразитарних інфекцій.

255 грнЦіна у відділенні
230 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку