Групи аналізів

Антитіла IgM, IgA, IgG до лямблій (Giardia Lamblia intestinalis)

Ціна: 235.00 грн
Тривалість виконання: 2 робочих днів
Визначення

Сумарні антитіла (IgM, IgA, IgG) до лямблій – високоспецифічний тест, який дозволяє виявити в крові антитіла до лямблії.

Лямбліоз – захворювання викликане Giardia lamblia, які уражають дванадцятипалу та тонку кишку, супроводжується персистуючою діареєю. Життєвий цикл включає в себе дві стадії: стадію цисти (циста) і вегетативну (трофозоїт – здатна до харчування та розмноження).
Циста знаходиться у зовнішньому середовищі та потрапляє в організм людини через брудні руки, немиті фрукти та овочі, а також через некип’ячену воду. При заковтуванні цист під впливом соляної кислоти вивільняються трофозоїти, при цьому пошкоджуючи слизову оболонку кишківника та структуру ворсинок. Під впливом лужного середовища (жовчі) трофозоїти трансформуються в цисти, які виділяються з калом. Резервуаром інфекції є не лише людина, а й багато інших ссавців (коти, собаки, бобри, і т.д). Інкубаційний період триває від 3 до 42 днів.

Клінічні форми лямбліозу:

  •  безсимптомна колонізація — найчастіша (у більшості випадків спонтанно минає);
  • гострий гастроентероколіт (триває 7–14 днів, при відсутності лікування у 30–50 % хворих переходить у хронічну форму): переважає діарея (водяниста, без крові і слизу у калі) і спазмуючий біль в епігастральній ділянці (диспепсичні симптоми); можливі слабкість, метеоризм, порушення апетиту і втрата маси тіла, рідше — блювання та гарячка;
  • хронічний синдром шлунково-кишкових симптомів із порушенням всмоктування (cтеаторея) — симптоми, схожі на гостре захворювання, але менш тяжкі, періодично повторюються; у дітей призводить до гіпотрофії і затримки росту;
  • атипові симптоми: кропив’янка, реактивний артрит. Можливий розвиток вторинної непереносимості лактози, кахексії, холангіту та холецистит.
     

Відхилення від норми

<0.9 - негативний результат;
0.9-1.1 - сумнівний результат;
>1.1 - позитивний результат.


Коли призначають?

Показом до аналізу крові на антитіла проти лямблій є: симптоми лямбліозу, профілактика лямбліозу у пацієнтів з групи ризику (ветеринари, мандрівники, зоотехніки, діти та ін.).


Рекомендації

Дане дослідження важливо здавати з профілактичною метою, також його можна здати у комплексі з антитілами до іншим паразитарних інфекцій.Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку