Групи аналізів

Цистицерк, антитіла IgG (Westernblot) / Taenia solium (виконується в Німеччині)

Ціна: 4820.00 грн
Тривалість виконання: 12 робочих днів
Визначення

Визначення IgG до цистицерку – це метод обстеження, що дозволяє точно і ефективно визначити наявність збудника теніозу та цистицеркозу паразита Taenia solium в організмі.

Теніоз (цистицеркоз) – це інфекційне паразитарне захворювання, що викликається личинками свинячого ціп’яка (цистицерками).


Відхилення від норми

Позитивний результат тесту свідчить про підтвердження інфікування Taenia solium або перенесену раніше інфекцію.

Негативний результат – відсутність інфікування Taenia solium.


Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики захворювання спричинених свинячим ціп’яком.
 


Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати при алергічних дерматитах, еозинофіліях, болях в животі, порушеннях апетиту, нудоті, блюванні, хронічній втомі нез’ясованої етіології; для диференційної діагностики цистицеркозу та теніозу з пухлинами, запальними захворюваннями внутрішніх органів та ехінококозом.Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку