Групи аналізів

Коронавірус 2019-nCoV, методом ПЛР (Real-Time PCR), прискорене виконання

Ціна: 1250.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Примітка

Термін виконання до 12 годин, якщо здали до 11:00.
Забір не виконується у відділеннях: м. Львів по вул. Науковій, 12А, вул. Шевченка, 370а, вул.Величковського, 44 та Дністерській, 27; м. Сколе по вул. Стрийській, 29.
На дане дослідження в неділю забір не проводимо!


Визначення

Коронавірус 2019-nCoV, якісне визначення РНК методом ПЛР (прискорене виконання) - є золотим стандартом діагностики згідно рекомендацій ВООЗ, для аналізу береться мазок з рото- та носоглотки. Результат свідчить про те, виявлено або не виявлено вірус у біоматеріалі на даний момент часу. Для даного методу критично важливим є коректна підготовка до забору та сам процес забору, щоб біоматеріал був належної якості та у достатній кількості. Отож, якщо Ви відчуваєте симптоми і хочете знати, хворієте чи ні у даний момент часу, тоді ПЛР діагностика – це те, що допоможе.

 


Відхилення від норми

Відхиленням від норми вважається результат "ВИЯВЛЕНО/ПОЗИТИВНИЙ".


Коли призначають?

Показом до проведення даного дослідження є:  наявність симтомів захворювання - кашель, висока температура, утруднене дихання; контакт з інфікованими людьми; для диференційної діагностики з іншими захворюваннями.
 


Рекомендації

Визначення коронавірусу 2019-nCoV методом ПЛР є золотим стандартом діагностики згідно рекомендацій ВООЗ.


Додаткова інформаціяПеред візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку