Групи аналізів

Антитіла IgA до коронавірусу SARS-CoV-2 (COVID-19)

Ціна: 400.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Антитіла IgA до коронавірусу SARS-CoV-2 (COVID-19) -даний вид антитіл виявляються на 3-5 день від моменту контакту організму з вірусом, він є специфічним та свідчить про гострий період захворювання.


Відхилення від норми

<0,9 - негативний;
0,9-1,1 - невизначений;
>1,1 - позитивний.

Якщо зразок отримано через невеликий проміжок часу після інфікування, то антитіла класу IgА можуть не виявлятись. За наявності клінічних симптомів необхідно провести повторне тестування пацієнта через 7 днів.Остаточний діагноз не може бути встановлений лише на підставі результатів серологічного тесту. При встановленні діагнозу слід враховувати результати комплексу лабораторних та інструментальних досліджень, а також клінічні прояви захворювання.  Крім того, з обережністю слід інтерпретувати негативні результати досліджень у пацієнтів з імуносупресією.  


Коли призначають?

Показом до проведення даного дослідження є:  наявність симтомів захворювання - кашель, висока температура, утруднене дихання; контакт з інфікованими людьми; для диференційної діагностики з іншими захворюваннями.
 


Рекомендації

Для оцінки наявності вірусу та формування імунітету варто здавати комплексне дослідження IgM та IgG.----------------------------------

ОНЛАЙН ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 
можливий у відділеннях у м. Львові по вул. Личаківська, 15,
вул. Шевченка, 16 та вул. Чупринки, 20

----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку