Антитіла Ig M до вірусу герпесу 1/2 (HSV-1/2).

Тривалість виконання: 7 робочих днів
Визначення

Антитіла IgM до вірусу герпесу 1/2  (HSV-1/2) – це антитіла, які утворюються в організмі людини при інфікуванні вірусом простого герпесу 1 або 2 типів.

Продукція даного виду антитіл розпочинається з 1-2 тижня після інфікування. Вірус простого герпесу 1 може викликати низку захворювань, серед яких герпес губ, екзема, кератит, кон’юнктивіт, енцефаліт, герпетичний дерматит та стоматит. В свою чергу вірус простого герпесу 2 здатен спричинити важкий менінгіт або ураження слизових статевих органів.

Якщо в організм людини потрапив вірус герпесу, то він оселяється в ньому назавжди. Лікарські препарати можуть лише на деякий час зробити його неактивним. Рецидив інфекції свідчить про зниження імунітету.

У вагітних вірус може викликати передчасні пологи, викидень або вроджені вади розвитку дитини, саме тому дуже важливо проводити діагностику при плануванні вагітності.

Відхилення від норми

Позитивний результат (виявлено антитіла IgG до віруса простого герпесу І та ІІ типу)

Від'ємний результат (не виявлено діагностичної концентрації антитіл IgM до віруса простого герпесу І та ІІ типу)

Проміжний результат (gray zone, рекомендовано повторне обстеження через певний період часу) 

Коли призначають?

Дане дослідження використовується при підготовці до вагітності або під час вагітності, при ознаках внутрішньоутробної інфекції, для диференційної діагностики урогенітальних інфекцій та при імунодефіцитних станах.

Рекомендації

Аналіз обов'язково здавати усім хто планує завагітніти та під час вагітності, саме тому це дослідження входить в комплекс TORCH-інфекції, який призначається гінекологами.

205 грнЦіна у відділенні
185 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку