Герпес, Human herpesvirus, 6 тип, ПЛР (кількісно).

Тривалість виконання: 7 робочих днів
Примітка

Увага! Приносний у/г мазок приймаємо у будь-якому відділенні. Забір у/г мазків нашим медперсоналом проводиться лише у місті Львів у відділенні по вул. Некрасова, 35В та вул. Героїв УПА, 71 (запис за телефоном +380670001432 з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00).

Визначення

Вірус герпесу 6 типу – це патоген, що має два субтипи. Перший здатний вражати нервову систему, тому його вважають одним із чинників розвитку розсіяного склерозу. Другий субтип викликає неврит зорового нерва, підвищення температури та висип, синдром хронічної втоми.

Відхилення від норми

Позитивний результат дослідження свідчить про наявність в організмі вірусу герпесу 6 типу.

Негативний результат – герпес вірус 6 типу не виявлено.

Коли призначають?

Дане дослідження призначають для диференційної діагностики дитячих інфекцій, вірусного мононуклеозу; для обстеження ВІЛ-інфікованих пацієнтів із імунодефіцитом та людей з захворюваннями лімфатичної системи та гемобластозами.

Рекомендації

Дане дослідження призначається лікарем і рекомендується для швидкої скринінгової діагностики герпес вірусу 6 типу та в комплексі з іншими обстеженнями на TORCH-інфекції перед вагітністю.

325 грнЦіна у відділенні
293 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку