Групи аналізів

Хламідія (Chlamydia trachomatis), ПЛР, кількісно

Ціна: 335.00 грн
Тривалість виконання: 5 робочих днів
Примітка

Увага! Приносний у/г мазок приймаємо у будь-якому відділенні. Забір у/г мазків нашим медперсоналом проводиться лише у місті Львів у відділенні по вул. Некрасова, 35В та вул. Героїв УПА, 71 (запис за телефоном +380670001432 з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00).


Визначення

Визначення хламідій (Chl.trachomatis) методом ПЛР – це діагностичний тест, що базується на методі полімеразної ланцюгової реакції. За допомогою цього аналізу можна визначити наявність ДНК бактерії Chl.trachomatis в зразку матеріалу.

Хламідіоз – група інфекційних захворювань антропозоонозної природи, які викликають широкий спектр різноманітних патологій. Розрізняють чотири види хламідій: Chl.trachomatis, Chl. pneumonia, Chl. Psittaci, Chl. pecorum.

Chl.trachomatis - є збудником урогенітального хламідіозу, який характеризується ураженням слизової статевих шляхів і кон`юнктиви.
У жінок при клінічних проявах спостерігаються: 

  • слизово-гнійні виділення зі статевих шляхів; 
  • ациклічні кров’янисті виділення; 
  • біль під час статевого акту; 
  • дискомфорт, біль при сечовипусканні та неприємні відчуття внизу живота. 

У чоловіків: 

  • виділення з уретри; 
  • дискомфортне, болісне, часте сечовипускання; 
  • свербіж, дискомфорт в уретрі; 
  • біль під час статевого акту. 

У жінок хламідії можуть викликати запалення шийки матки та інших органів малого тазу. Такі запалення посідають перше місце серед причин позаматкових вагітностей і жіночого безпліддя. У чоловіків хламідійна інфекція проявляється запаленням сечівника і придатків яєчок.


Відхилення від норми

Позитивний результат тесту свідчить про наявність в організмі ДНК Chlamydia trachomatis.


Коли призначають?

Даний аналіз призначають при підозрі на хламідіоз, при запальних захворюваннях сечостатевої системи  та органів малого тазу, що супроводжуються кон'юктивітом або артритом, при плануваннні вагітності.
 


Рекомендації

Дане дослідження рекомендується проводити як з профілактичною, так і з діагностичною метою, жінками при плануванні вагітності разом із тестами на інші TORCH-інфекції.Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку