Групи аналізів

Тиреотропний гормон (ТТГ, TSH)

Ціна: 160.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Тиреотропний гормон - це основний регулятор функцій щитоподібної залози, який синтезується у передній частці гіпофізу. Основна його функція полягає в підтримці сталого рівня тиреоїдних гормонів.
 


Відхилення від норми

Підвищення рівня ТТГ може вказувати на первинний або вторинний гіпотиреоз, аутоімуний тиреоїдит, пухлини гіпофізу, недостатність наднирників, прееклампсію, психічні хвороби і отруєння свинцем, також може підвищуватися в третьому триместрі вагітності. 
Зниження рівня ТТГ характерене для: дифузного токсичного зобу, гіпертиреозу вагітних, кахексії та психічних захворювань.


Коли призначають?

Дане дослідження призначають для: оцінки функції щитоподібної залози, контролю проведеного лікування, діагностики гормональних порушень.


Рекомендації

Даний аналіз може стати важливою підказкою за наявності симптомів: схуднення, дратівливості, втрати ваги, підвищеної втомлюваності, безсоння та зниження зору. Важливо здавати його натще зранку, адже саме з 2-6 години його концентрація найвища. Також важливим є уникнення будь яких емоційних та фізичних навантажень.МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку