Вірус простого герпесу тип 1 і 2, ПЛР типування, якісно (у/г зішкріб).

Тривалість виконання: 7 робочих днів
Примітка

Увага! Приносний у/г мазок приймаємо у будь-якому відділенні. Забір у/г мазків нашим медперсоналом проводиться лише у місті Львів у відділенні по вул. Некрасова, 35В та вул. Героїв УПА, 71 (запис за телефоном +380670001432 з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00).

Визначення

Вірус простого герпесу тип 1 і 2, ПЛР, якісно (кров) – це дослідження, яке проводиться для визначення в організмі вірусу простого герпесу 1 та 2 типу.

Вірус простого герпесу 1 може викликати низку захворювань, серед яких герпес губ, екзема, кератит, кон’юнктивіт, енцефаліт, герпетичний дерматит та стоматит. В свою чергу вірус простого герпесу 2 здатен спричинити важкий менінгіт або ураження слизових статевих органів.

Якщо в організм людини потрапив вірус герпесу, то він оселяється в ньому назавжди. Лікарські препарати можуть лише на деякий час зробити його неактивним. Рецидив інфекції свідчить про зниження імунітету.

У вагітних вірус може викликати передчасні пологи, викидень або вроджені вади розвитку дитини, саме тому дуже важливо проводити діагностику при плануванні вагітності.

Відхилення від норми

Позитивний результат ПЛР свідчить про інфікування вірусом простого герпесу типу 1 і 2.

Негативний результат свідчить про відсутність інфікування організму вірусом простого герпесу типу 1 і 2.

Коли призначають?

Дане дослідження використовується при підготовці до вагітності або під час вагітності, при ознаках внутрішньоутробної інфекції, для диференційної діагностики урогенітальних інфекцій та при імунодефіцитних станах.

Рекомендації

Аналіз обов'язково здавати усім хто планує завагітніти та під час вагітності, саме тому це дослідження входить в комплекс TORCH-інфекції, який призначається гінекологами.

275 грнЦіна у відділенні
248 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку