Вірус Varicella Zoster (3 тип герпесу), ПЛР, якісно.

Тривалість виконання: 4 робочих днів
Визначення

Вірус Varicella Zoster (3 тип герпесу), ПЛР, якісно – це дослідження, яке проводиться для визначення в організмі Varicella Zoster (герпес вірусу 3 типу).

Varicella Zoster або вірус герпесу 3 типу – це патоген, що здатен викликати вітряну віспу в дітей та оперізуючий лишай в дорослих.

У вагітних вірус може викликати передчасні пологи, викидень або вроджені вади розвитку дитини, саме тому дуже важливо проводити діагностику при плануванні вагітності.

Відхилення від норми

Позитивний результат ПЛР свідчить про інфікування Varicella Zoster.

Негативний результат свідчить про відсутність інфікування організму Varicella Zoster.

Коли призначають?

Дане дослідження використовується при підозрі на оперізуючий лишай або вітряну віспу; підготовці до вагітності або під час вагітності, при ознаках внутрішньоутробної інфекції, для диференційної діагностики урогенітальних інфекцій та при імунодефіцитних станах.
 

Рекомендації

Аналіз обов'язково здавати усім хто планує завагітніти та під час вагітності, саме тому це дослідження входить в комплекс TORCH-інфекції, який призначається гінекологами.
 

275 грнЦіна у відділенні
248 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку