Аналіз виділень із сечостатевих органів (C) цервікальний для жінок.

Тривалість виконання: 3 робочих днів
Примітка

Увага! Приносний у/г мазок приймаємо у будь-якому відділенні. Забір у/г мазків нашим медперсоналом проводиться лише у місті Львів у відділенні по вул. Некрасова, 35В та вул. Героїв УПА, 71 (запис за телефоном +380670001432 з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00).

Визначення

Аналіз виділень із сечостатевих органів (C) цервікальний для жінок -  однин із головних методів діагностики сечостатевих інфекцій, виявлення запальних процесів та ступеня їх вираження.

Важливо! 
Обстеження проводити в перші дні після менструації, для жінок які приймають комбіновані оральні контрацептиви або знаходяться в період менопаузи це немає значення. За 48 годин до тесту не мати статевих стосунків, не використовувати вагінальні свічки, зрошення, гелі та креми.

Відхилення від норми

Кількість плоского епітелію, слизу, лейкоцитів та еритроцитів в мазку залежить від фази менструального циклу, гормонального фону та наявності запалення.

У жінок репродуктивного віку найбільшу кількість мають складати лактобактерії. Вони виробляють велику кількість молочної кислоти, яка запобігає розмноженню патогенних мікроорганізмів. При зменшенні кількості лактобактерій зростає кількість умовно патогенної мікрофлори, що в свою чергу призводить до розвитку запальних захворювань.

В нормі у виділеннях жінок міститься невелика кількість спор дріжджеподібного грибка, проте за певних умов вони починають розмножуватися та викликати запальні захворювання.

Коли призначають?

Дане дослідження використовується при підозрі на наявність інфекції, за наявності симптомів венеричного захворювання, підозрі на онкопатологію.

Рекомендації

Дане дослідження рекомендовано здавати не лише при виникненні скарг чи симптомів, а також з профілактичною метою.

145 грнЦіна у відділенні
131 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку