Групи аналізів

Аналіз виділень із сечостатевих органів (V) вагінальний для жінок

Ціна: 135.00 грн
Тривалість виконання: 3 робочих днів
Примітка

Увага! Приносний у/г мазок приймаємо у будь-якому відділенні. Забір у/г мазків нашим медперсоналом проводиться лише у місті Львів у відділенні по вул. Некрасова, 35В та вул. Героїв УПА, 71 (запис за телефоном +380670001432 з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00).


Визначення

Аналіз виділень із сечостатевих органів (V) вагінальний для жінок -  однин із головних методів діагностики сечостатевих інфекцій, виявлення запальних процесів та ступеня їх вираження.

Важливо! 
Обстеження проводити в перші дні після менструації, для жінок які приймають комбіновані оральні контрацептиви або знаходяться в період менопаузи це немає значення. За 48 годин до тесту не мати статевих стосунків, не використовувати вагінальні свічки, зрошення, гелі та креми.


Відхилення від норми

Типи цитологічних мазків по Папаніколау:

  • I тип-здорові епітеліальні кілітини;
  • II A тип-епітелій із запальними змінами;
  • II Б тип-гіперплазований епітелій;
  • III А тип-помірна дисплазія;
  • III Б тип-різко виражена дисплазія;
  • IV тип-підозра на рак;
  • V тип-цитологічно підтверджений рак;
  • VI тип-неякісний мазок.

Коли призначають?

Дане дослідження використовується при підозрі на наявність інфекції, за наявності симптомів венеричного захворювання, підозрі на онкопатологію.


Рекомендації

Дане дослідження рекомендовано здавати не лише при виникненні скарг чи симптомів, а також з профілактичною метою.Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку