Антитіла до Treponema pallidum (Імуноферментний метод, RW).

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Антитіла до Treponema pallidum (імуноферметний метод, RW) використовуються для діагностики Treponema pallidum, збудника сифілісу.

Сифіліс — хронічне системне венеричне інфекційне захворювання з ураженням шкіри, слизових оболонок, внутрішніх органів, кісток, нервової системи з послідовною зміною стадій хвороби, що викликається бактеріями виду Treponema pallidum. Основний шлях зараження сифілісом – статевий. Але  можливі й інші шляхи: 

  • через поцілунки з хворими людьми, у яких на губах або слизистій оболонці рота є сифілітичні висипання; 
  • через предмети домашнього, 
  • також від хворої матері до плоду через плаценту - це є вроджений сифіліс. 

Від моменту зараження до першого прояву захворювання проходить 3 – 5 тижнів. У місці проникнення з’являється ранка (так званий шанкер). Через тиждень збільшуються сусідні лімфатичні вузли. Якщо не звертатися до лікаря і не лікуватися, то через 3 – 4 тижні ранка гоїться, а ще через місяць настає другий період – повторний свіжий сифіліс. Він  характеризується численними шкірними висипаннями, що через 2 – 3 місяці зникають, а потім через невизначений час знову виникають. Це – повторний рецидивний сифіліс.

При неповноцінному лікуванні або його відсутності може розвитися третій період, коли виникають важкі ураження внутрішніх органів і нервової системи, що призводять хворого до смерті.

Відхилення від норми

При отриманні позитивного результату, необхідно звернутися в спеціалізований медичний заклад (шкірно-венерологічний диспансер) для підтвердження результату;
Позитивний результат тесту тільки вказує на присутність антитіл до Treponema pallidum у зразку та не повинен бути єдиним критерієм для постановки діагнозу сифілісу.
Як і у всіх випадках діагностики, результат тестування повинен братися до уваги у сукупності з повною клінічною інформацією.

У випадку коли результат тестування негативний, а симптоми захворювання наявні, рекомендується додаткове дослідження, використовуючи інші діагностичні методи.
Отриманий негативний результат не виключає можливості сифілісу.
Існує імовірність отримання хибно позитивного результату, тому слід проконсультуватись з лікарем для прийняття остаточного рішення.
Заключний діагноз повинен бути встановлений лікарем після всіх необхідних клінічних та лабораторних досліджень.

Коли призначають?

Дане дослідження використовується під час підготовки до вагітності, оперативного втручання, донорства, а також для діагностики природженого сифілісу, при наявності симптомів сифілісу, а також для профілактичного обстеження, особливо після незахищених статевих актів. 

Рекомендації

Дане дослідження важливо здавати не лише з метою діагностики захворювання, а й в профілактичних цілях.

220 грнЦіна у відділенні
198 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку