Групи аналізів

Флороценоз / Кандиди (ПЛР) (кількісне визначення) (у/г зішкріб), ДНК C.albicans, ДНК C.glabrata, ДНК C.krusei, ДНК C.parapsilosis, ДНК C.tropicalis

Ціна: 485.00 грн
Тривалість виконання: 5 робочих днів
Примітка

Увага! Приносний у/г мазок приймаємо у будь-якому відділенні. Забір у/г мазків нашим медперсоналом проводиться лише у місті Львів у відділенні по вул. Некрасова, 35В та вул. Героїв УПА, 71 (запис за телефоном +380670001432 з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00).


Визначення

Флороценоз / Кандиди (ПЛР) (кількісне визначення) (у/г зішкріб), ДНК C.albicans, ДНК C.glabrata, ДНК C.krusei, ДНК C.parapsilosis, ДНК C.tropicalis – це спеціальний діагностичний тест, створений для комплексної діагностики порушень вагінальної мікрофлори в жінок. В даному обстеженні відбувається перевірка організму на вульвовагінальний кандидоз.

Дисбаланс мікрофлори може спричинити низку захворювань, серед яких: бактеріальний вагіноз, вульвовагінальний кандидоз, аеробний вагініт. Також порушення балансу мікроорганізмів є однією з причин проблем з репродуктивним здоров’ям.
 


Відхилення від норми

Позитивний результат ПЛР-тесту свідчить про інфікування організму бактеріями роду Кандида, вульвовагінальний кандидоз, дисбаланс вагінальної мікрофлори.


Коли призначають?

Дане дослідження призначають жінкам із цервікальними або вагінальними виділеннями, запаленнями органів малого тазу, безпліддям, важкими вагітностями.


Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати з профілактичною метою.Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку