Гарднерелла (Gardnerella vaginalis), ПЛР, якісно.

Тривалість виконання: 4 робочих днів
Примітка

Увага! Приносний у/г мазок приймаємо у будь-якому відділенні. Забір у/г мазків нашим медперсоналом проводиться лише у місті Львів у відділенні по вул. Некрасова, 35В та вул. Героїв УПА, 71 (запис за телефоном +380670001432 з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00).

Визначення

Визначення гарднерели методом ПЛР – це лабораторний аналіз, який базується на методі полімеразної ланцюгової реакції, і визначає чи наявна в зразку матеріалу бактерія, що здатна викликати гарднерельоз.

Гарднерельоз (бактеріальний вагіноз) – це незапальне захворювання, яке розвивається через порушення балансу мікрофлори піхви. Збудник хвороби в невеликій кількості завжди присутній в піхві більшості жінок і є представником умовно-патогенної мікрофлори

Відхилення від норми

Позитивний результат свідчить про наявність ДНК бактерії в досліджуваному зразку. Варто зазначити, що гарднерела є частиною умовно-патогенної мікрофлори людини, тому інтерпретацією результату обстеження повинен займатись лікар-гінеколог, який і визначить чи є ця бактерія причиною проблем зі здоров’ям.

Коли призначають?

Даний аналіз призначають лікар-гінеколог або уролог (в чоловіків) при підозрі на гарднерельоз, при плануванні вагітності (для уникнення ускладнень та викиднів), для визначення носійства бактерії (у чоловіків), а також для моніторингу проведення терапії антибіотиками в хворих на гарднерельоз.
 

Рекомендації

Даний лабораторний тест рекомендується жінкам та чоловікам, що планують вагітність в комплексі з іншими тестами на TORCH-інфекції. Аналізи найкраще здавати жінкам до початку місячних або через 2 дні після їх закінчення. Чоловікам рекомендується утриматись від сечовипускання за 2-3 години до забору матеріалу на дослідження.

235 грнЦіна у відділенні
212 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку